وبلاگ خبری باربدنیوز: جشنواره شنای کودکان زیر ۱۳ سال در جهرم برگزار شد. در این جشنواره که کودکان آموزش دیده در تابستان امسال زیر نظر مربیان مجرب هیئت و تیم شنای جهرم، و با حضور والدین کودکان، برگزار شد ابتدا آقای نادر افسر، رئیس هیئت شنای جهرم طی سخنانی، گزارشی از عملکرد و وضعیت تیم شنای شنای کودکان و چشم اندازی که برای آن ترسیم شده، ارایه نمود.

سپس کودکان به برگزاری مسابقه در این جشنواره پرداختند و با هم رقابت کردند. کودکان شرکت کننده در این جشنواره رده سنی زیر ۱۳ سال بودند که در استخر سرپوشیده ی ورزشگاه فرجام جهرم مسابقه دادند. در این جشنواره، آقایان، محمد امین مکملی و امیر حسین قزلی دو نفر از شناگران تیم شنای جهرم که به ترتیب، نایب قهرمان کشور و منتخب استان هستند، به اجرای مسابقه شنای نمایشی پرداختند.

آقای حامد افسر، از مربیان شنای جهرم، به باربد نیوز گفت، که آموزش کودکان زیر ۷ سال در کشور فقط در چند شهر محدود انجام می شود که یکی از آنها جهرم می باشد. افرادی که در این جشنواره شرکت داشتند در تابستان امسال آموزش دیده و توسط کمیته استعداد یابی، استعدادیابی و منتخب تیم شنای جهرم شده بودند. وی افزود کورش یوسف زاده، نیما نعمایی و مهیار رشیدپور سه نفر از شناگران زیر ۷ سال هستند که موفق به کسب مقام استانی شده اند. وی همچنین گفت امسال، اعزام تیم های شنا نسبت به سالهای گذشته بدون مشکل انجام شد.

در این جشنواره عنوان شد که برای انسجام در آموزش های داده شده به کودکان برای پیشرفت در شنای قهرمانی، ثبات در تمرینات و در اختیار بودن استخر و تمرینات مستمر، نیاز است تا بتوان تیم شنای جهرم را در استان و کشور به موفقیت رساند و نبود هرکدام از این ها موجب هدر رفتن زحمات مربیان خواهد شد. حمایت بیشتر تربیت بدنی از هیئت، مربیان و تیم شنا برای افتخار آفرینی در سطوح بالاتر از خواسته های متولیان شنای جهرم بود. در پایان نیز به کودکان شناگر و مربیان، جوایزی اهدا شد.

گفتنی است آقایان حامد افسر، امیرعباس یابنده، علی یابنده، محمد حسین خواجویی مربیان و آقای ایمان یابنده سرمربی تیم شنای جهرم می باشند.

محمد امین مکملی و امیر حسین قزلی 

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

+ نوشته شده توسط باربد در چهارشنبه هفدهم شهریور ۱۳۸۹ و ساعت 20:10 |